Obóz Naukowy PW 2017

Obóz Naukowy Politechniki Warszawskiej 2017 to już ósma edycja wakacyjnego obozu naukowo-rekreacyjnego dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej.

Obóz odbędzie się w Pięknej Górze koło Giżycka, w dwóch terminach: od 31 lipca do 6 sierpnia i od 6 do 12 sierpnia. Gimnazjaliści i licealiści mogą rejestrować się na warsztaty w ramach obu turnusów.

Obóz skierowany jest do osób zainteresowanych naukami ścisłymi oraz technicznymi, które rozważają możliwość studiowania na Politechnice Warszawskiej lub innej uczelni, kształcącej na  kierunkach ścisłych i technicznych.

W trakcie Obozu każdy uczestnik weźmie udział w jednym z 25-godzinnych warsztatów naukowych prowadzonych przez pracowników naukowo-dydaktycznych Politechniki Warszawskiej, absolwentów oraz studentów ostatnich lat studiów, działających w kołach naukowych uczelni. Wieczorami dla chętnych przewidziana została dodatkowa dawka wiedzy i atrakcji m.in.: pokazy eksperymentów chemicznych, wykłady popularno-naukowe, warsztaty fotograficzne, nauka języka migowego itp. Na uczestników Obozu czeka również bogata oferta zajęć rekreacyjno–sportowych i integracyjnych m.in. piłka nożna i siatkowa, pływanie kajakami, granie w planszówki, wycieczka do Giżycka, ognisko i dyskoteka na plaży.

Oferta warsztatów dla gimnazjalistów:

 1. Biotechnologia z biochemią
 2. Chemia
 3. Fizyczne Hollywood
 4. Infomateria
 5. Mechatronika
 6. Robotyka

Oferta warsztatów dla licealistów:

 1. Biotechnologia z biochemią
 2. Chemia
 3. Mechatronika
 4. Programowanie w praktyce
 5. Symulacje komputerowe

Więcej informacji o Obozie znajdziesz tutaj.

Kalendarz wydarzeń

Zobacz aktualny kalendarz projektów i wydarzeń organizowanych przez KLATRAT.

Zobacz kalendarz wydarzeń

Newsletter

Nasi partnerzy