Szkoła Młodego Chemika

Szkoła Młodego Chemika to ósma edycja sztandarowego projektu edukacyjnego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej KLATRAT. W ramach Szkoły 24 licealistów oraz 24 gimnazjalistów weźmie udział w cyklu zajęć laboratoryjnych na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej

Zajęcia odbywać się będą w 4 niedziele: 26 marca oraz 2, 9 i 23 kwietnia  br. w godz. 10.00 - 14.00. Zapisy trwają do 22 marca br.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez pracowników naukowych, doktorantów i absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej w laboratoriach usytuowanych w budynku dydaktycznym Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej przy ul. Noakowskiego 3 (wejście od strony terenu wewnętrznego, przy fontannie). Prosimy czekać na prowadzących przy portierni.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie projektem 25 marca br. (sobota) o godz. 14.00 w Auli Czochralskiego (na parterze) w Gmachu Technologii Chemicznej na Kampusie Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75), zostanie przeprowadzony sprawdzian kwalifikacyjny z podstaw chemii, który pozwoli wyłonić osoby najlepiej przygotowane do uczestnictwa w zajęciach.

Test będzie oparty o materiał szkolny, wiedzę chemiczną ogólną i elementy rozszerzenia.

Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta St. Warszawy.

Kalendarz wydarzeń

Zobacz aktualny kalendarz projektów i wydarzeń organizowanych przez KLATRAT.

Zobacz kalendarz wydarzeń

Newsletter

Nasi partnerzy